אודות

אודות

פרדו צילום אירועים

פרדו – צילום אירועים היא חברה בעלת ניסיון רב בצילום אירועים פרטיים ועסקיים מכל הסוגים: חתונות, בר/בת מצווה, ימי הולדת, ערבי חברה ועוד. את החברה הקים גיא פרדו, אשר גילה כבר בילדותו את אהבתו לצילום בכלל ולצילום אירועים בפרט.
שירותינו כוללים: צילום מגנטים, צילומי סטילס, צילומי טראש דה דרס, צילום ועריכה של סרטוני תדמית עסקיים, צילום וידיאו באיכות גבוהה, עריכת קליפים וסרטונים באורך מלא וקצר ועוד.
צילום חתונות
כאשר נוזמן לצלם את חתונתכם, נציע לכם צילום ייחודי של טראש דה דרס המתבצע לפני האירוע. מדובר בצילומים ברוח הומוריסטית, במהלכם אתם "הורסים" את בגדי החתן והכלה. ניתן להקרין את הצילומים במהלך האירוע.
צילומי החוץ וההכנות מתבצעים בלוקיישנים מיוחדים, מעניינים ורומנטיים. רוב הצילומים הם בחוץ, גם בחורף וגם בקיץ. אנו יודעים להתאים את עצמנו לכל מזג אוויר, ולמצוא פתרונות בכל עונה ובכל מצב. בעצם, אנו הופכים את הטבע לסטודיו המושלם! אם תרצו, אפשר לשלב גם צילומי פנים בסטודיו.
במידה וחבריכם רוצים להכין לכם קליפ לפני החתונה, ניתן לצלם גם קליפ חברים. הקליפ יוקרן באירוע, בזמן שכל האורחים יושבים סביב השולחנות.
אין ספק ששלב הריקודים הוא המהנה ביותר בחתונה! גם במהלך הריקודים נמשיך לצלם מכל זווית ברחבה, על מנת להנציח אתכם ואת אורחיכם ברגעיכם השמחים והמאושרים ביותר.
 בסיום החתונה המוצלחת, נגיש לכם אלבום דיגיטלי מעוצב, בצירוף אלבומים להורים. כמו כן, ניצור גרסת וידיאו ערוכה של האירוע כולו הכוללת: סרטון קצר, סרט ארוך וקליפ מרגש של ההכנות.
צוות הצילום באירוע יותאם לצורכיכם ולדרישותיכם. לרוב אנו מגיעים לאירוע עם צוות הכולל: צלם וידיאו, צלם סטילס ו- 2 אנשי צוות למגנטים – האחד מצלם והשני מפיק את המגנטים ותולה על לוח המגנטים.
הפקת מגנטים
המגנטים שאנו מפיקים עשויים מחומרים באיכות הגבוהה ביותר – הם לא דוהים ומחזיקים מעמד לאורך שנים. בשונה מצלמי מגנטים אחרים, אנו מעצבים את המסגרות למגנטים מראש, בהתאם לבקשותיכם, ולא עושים זאת במהלך יום האירוע. בנוסף, אנו מאפשרים עיצוב מסגרת גם בתמונות שצולמו לאורך, לעומת צלמים אחרים המספקים מסגרות לרוחב בלבד.